| Veel Shot jeugd bij Gelderse Kampioenschappen |
|
| Gepubliceerd op: 12 januari 2012 | |
|
Het is zaterdagmorgen 7 Januari 2012 en nog heel vroeg. Vandaag zijn de Gelderse Kampioenschappen tafeltennis voor de jeugd, in Nijmegen.
De Voorronden De Jan Massinkhal is een heel grote sporthal, waar voor de gelegenheid 60 tafels staan opgesteld. Een flink aantal van ons mag al direct om 9.00 aan de bak. De voorrondes zijn dit jaar veel spannender dan afgelopen jaar; in iedere poule zit wel een hele sterke tegenstander, zodat echt iedereen flink aan de bak moet om de voorrondes door te komen. Extra lastig voor de spelers is het dat de organisatie besloten heeft een nieuw systeem in te voeren. In plaats van het bekende 6-kamp formulier, wordt er nu per wedstrijd een briefje op de tafel gelegd. Voor de spelers is dit lastig, omdat je dan geen goed overzicht hebt van wat er nog komt. Nu moeten we regelmatig wachten tot er eindelijk weer een briefje neergelegd wordt, zodat je weer verder kunt spelen.
De Dubbels Inmiddels beginnen de dubbels, waardoor het overzicht een beetje kwijtraakt. De tafels staan dicht op elkaar en als er dan om iedere tafel 4 man rondhuppelen is het wel erg druk. Ebe en Arthur weten met de dubbel ook nog een ronde verder te komen. Daarbij mogen ze aantreden tegen twee dames uit landelijk C en de hoofdklasse. Onze jongens redden het net niet. Of dit nu komt omdat ze tegen dames moesten of omdat de dames echt beter waren, laten we maar even in het midden. Feit is dat onze jongens het dubbel net niet konden winnen. Het was gelukkig niet kansloos.
De finaleronden In de tweede helft van de middag doet de printer waarmee de wedstrijdbriefjes geprint worden het weer, en gaan de 8e-, kwart- en halve finales van start. Lucas, Albin en Niels ontmoeten te sterke tegenstanders, en komen niet verder. Ondanks een uiterst verbeten strijd stranden Arthur, Tim en Joris in de halve finales. Een knappe prestatie! Ivar heeft de pech een wel hele sterke tegenstander te ontmoeten en besluit op aanraden van Mack om er nog maar het beste van te maken. Ook hij gaat dus ten onder in de halve finale.
Klasse jongens (en meisje!).
|


