| Seniorencompetitie: team 2 kampioen |
|
| Gepubliceerd op: 08 december 2011 | |
|
De najaarscompetitie is afgelopen. We hadden gehoopt op misschien wel 3 kampioenen, helaas is dat er maar één geworden. Team 1 heeft het de hele competitie moeilijk gehad. Toch was het tot het laatst toe spannend of ze direct zouden degraderen of nog een beslissingswedstrijd moesten spelen. De uitwedstrijd tegen Hutaf werd verloren met 7-3. De laatste thuiswedstrijd werd nog een mooi resultaat behaald en werd er met 6-4 gewonnen van Kracht en Vriendschap. Helaas was dit niet meer voldoende en eindigt dit team op de laatste plaats en is degradatie naar de 3de klasse een feit.
Het tweede team heeft het daarentegen heel erg goed gedaan. Dit team is kampioen geworden! De uitwedstrijd tegen Zevenaar werd mooi gewonnen met 7-3. De laatste thuiswedstrijd moest de beslissing brengen, er moest gespeeld worden tegen directe concurrent Drusus. Een gelijkspel zou genoeg geweest zijn voor Shot, maar ze maakten het mooi af met een 7-3 overwinning. Gefeliciteerd heren!
Team 3 draaide al de hele competitie goed mee. De uitwedstrijd tegen SKF werd gewonnen met 6-4. De thuiswedstrijd tegen Rhenus leek nog maar een formaliteit. Er mocht met 7-3 verloren worden van Rhenus en het kampioenschap zou binnen zijn. Hoe anders kan het lopen! De wedstrijd tegen Rhenus was een zeer zware dobber en werd verloren, maar helaas met 8-2 en dus werd niet Shot maar Rhenus kampioen.
Team 4 draaide ook mooi bovenin de competitie mee, maar het kampioenschap leek niet echt een mogelijkheid. De uitwedstrijd tegen Velp werd dik gewonnen met 9-1. Daardoor waren er toch nog mogelijkheden voor het kampioenschap, maar dan moest er in de laatste wedstrijd wel gewonnen worden van directe concurrent Slagvaardig. Dit bleek echter niet haalbaar te zijn en de wedstrijd werd verloren met 3-7, waardoor Slagvaardig kampioen werd.
Team 5 stond de hele competitie op de 5de plaats, maar net in de laatste weken ging het mis. De twee laatste wedstrijden werden wel verloren, maar niet met hele grote cijfers. Beide wedstrijden, uit tegen Gétave en thuis tegen kampioen Etac, werden verloren met 6-4. Maar directe concurrent ATTV wist opeens met grote cijfers te winnen en stond de laatste plaats af aan Shot. Helaas degraderen zij nu naar de 6de klasse. |


