Tafeltennisvereniging SHOT - Wageningen

Home Nieuws De Dikkenberg kampioen bedrijvencompetitie najaar 2011
De Dikkenberg kampioen bedrijvencompetitie najaar 2011 Print
Gepubliceerd op: 06 december 2011

Kampioenen bedrijvencompetitie tafeltennis najaar 2011

 

Woensdag was alweer de laatste ronde van de bedrijvencompetitie najaar 2011 bij Shot.

De eindbalans na 5 speelronden was een vrij soevereine eerste plaats voor team ‘De Dikkenberg’. Het niveau van de spelers varieerde van ‘de betere campingspeler’ tot niveau 4e klasse competitie (of bij sommige invallers nog beter), maar mede dankzij het speelsysteem met voorgiften waren bijna alle duels spannend. Maar er werd ook gewoon goed én bloedfanatiek gespeeld!

 

Lees ook de impressies van twee deelnemers.


Tegelijkertijd kenmerkend voor de bedrijvencompetitie is de gezelligheid; het is allemaal lekker informeel, je maakt een praatje met elkaar, speelt nog een potje tussendoor, en ook de bar werd uiteraard niet ongemoeid gelaten.
Hulde daarom aan de organisatie en aan de deelnemende spelers!

 

Hieronder een tweetal impressies van deelnemers aan de bedrijvencompetitie.

 

Frans Lambi, Team ‘De Tapijtschuur’

 

‘Voor mij was het de eerste keer dat ik meedeed aan de bedrijvencompetitie. Ik heb dat gedaan als teamlid van de "Tapijtschuur". Aangezien ik al jaren niet meer had gespeeld vond ik het een prettige ervaring, niet alleen de competitie op zich, maar zeker ook het wederom kennismaken met mijn oude sport. Over het algemeen was ik zeer te spreken over het niveau van spelen en de ontspannen sfeer. De teams waartegen ik speelde hebben allemaal hun uiterste best gedaan. Het ging er serieus aan toe. Geen bal werd zomaar weggegeven. Wat ik fijn vond is de collegialiteit onder de teams. Zo heb ik een aantal keren meegemaakt dat niet alle teamleden aanwezig konden zijn. Dat werd dan ter plekke zoveel mogelijk opgevangen, zelfs zodanig dat een van onze tegenspelers bereid was in ons team te spelen tegen zijn eigen teamgenoten. Zij waren namelijk met z'n vieren gekomen, waardoor allen konden spelen. Het leuke was dat deze geleende teamgenoot heel hard zijn best deed , ook al speelde hij tegen zijn eigen kameraden. Het ging hem om de sport en de eer, een opstelling die zeer te waarderen was. Verder was ik erg te spreken over de prima accommodatie, de organisatie van de competitie en het feit dat er actiefoto's werden gemaakt van de deelnemers. Vanwege deze positieve ervaring ben ik inmiddels lid geworden van Shot. De volgende keer hoop ik weer mee te kunnen doen en allen weer te ontmoeten.’

 

Martin Linthorst, Team ‘Balkanrestaurant Joegoslavië’

 

‘Dit najaar had ik de eer om mee te mogen doen met de bedrijvencompetitie bij TTV Shot. Vrienden van de atletiek in de vorm van Maurits van Oostveen en Erik Simons nodigden mij uit om het team 'Restaurant Joegoslavië' te versterken. Vol goede moed, maar met toch de laatste serieuze tafeltennistraining een jaar of vijf geleden besloot ik mij inderdaad bij het team te voegen. De eerste twee rondes bleek dat ik het nog niet verleerd had, want we mochten onszelf terugvinden op een eerste plaats op de tussenstand. Helaas ging het rendement daarna iets naar beneden waarbij ons spel werd tegengespeeld door goede rally's die vaak de verkeerde kant opvielen. Dramatisch dieptepunt is hierbij de laatste ronde waarbij we alleen drie punten overhielden door het missen van een teamlid van de tegenstander. Toch houd ik een zeer goed gevoel over aan de competitie waarbij het spel mij heel erg meeviel, het erg gezellig was met teamgenoten en andere teams en een goede organisatie alles tot in de puntjes had geregeld. De avonden vlogen voorbij wat toch zeer de verdienste is van iedereen die aanwezig was om het een geslaagd evenement te maken. Rest mij ten slotte alleen nog de winnaars te feliciteren en hopelijk tot ziens!’

 

Aanstaand voorjaar 2012 weer een net zo succesvolle bedrijvencompetitie??

 

Tafeltennisvereniging Shot Wageningen | 2008-2012 | Disclaimer & Privacy