Tafeltennisvereniging SHOT - Wageningen

Home Nieuws Kindertafeltennisfeest 2008: leuk en spectaculair
Kindertafeltennisfeest 2008: leuk en spectaculair Print
Gepubliceerd op: 24 december 2008

winnaars kttf08Op dinsdag 23 december maken 38 kinderen uit Wageningen en Bennekom kennis met de tafeltennissport. In de ochtend wordt er een spelcircuit gespeeld en krijgen de kinderen een korte training van Mack.
De middag start dit jaar bijzonder. De Wageningse welzijnsorganisatie Welvada heeft, ter stimulering van de jeugdsport, geregeld dat 2 Nederlandse tafeltennistoppers een demonstratie komen geven. Danny Heister en Jonah Kahn laten zien wat je allemaal met batje en balletje kunt doen. We zien spectaculaire rally’s en ook leren we dat je als verdediger ook met een koekenpan prima uit de voeten kunt! Op YouTube staan enkele filmpjes van de tafeltennisdemonstratie. Hier vind je de foto's van het kindertafeltennisfeest 2008.

Na de tafeltennisshow kunnen de kinderen zelf aan de slag in een A- en B- groep. De B-groep wordt gewonnen door Noel Jacobs, tweede wordt Jons Bolding. In de iets sterkere A-groep wint Mark van de Berg van Luuk van der Meulen.

 

Het tafeltennisfeest wordt mede mogelijk gemaakt door een sponsorbijdrage van Fair Play Sports in Wageningen. Als vanouds geven de lichtshow en geluidsinstallatie van Theun van Leefbaar Blond de dag nog een extra feestelijk tintje.  

 

Al met al een zeer geslaagde dag!

 

 

 

Tafeltennisvereniging Shot Wageningen | 2008-2011 | Disclaimer & Privacy