Tafeltennisvereniging SHOT - Wageningen

Home Nieuws Clubkampioenschappen, ronde 1 recreanten
Clubkampioenschappen, ronde 1 recreanten Print
Gepubliceerd op: 25 maart 2008

Dinsdagavond 18 maart wordt de tweede ronde van de clubkampioenschappen gespeeld. Het is de eerste ronde voor de recreanten. Er staan 11 personen op de lijst, maar door ziekte, vergeten en competitie blijven er 8 over. Twee poules van 4 is niet leuk voor degenen die niet door gaan naar de kruisfinales, dus het wordt een poule van 8. Er wordt dan ook een grote aanslag op de conditie gedaan.

Stipt om 8 uur gaan de eerste wedstrijden van start. Er wordt gespeeld op 3 tafels, zodat er tussendoor ook nog eventjes op adem kan worden gekomen. Tegen elven zit de laatste wedstrijd erop. Het blijft lang spannend wie er wint, er zijn 5 wat sterkere spelers en 3 wat zwakkere. Louis verdedigt zijn titel, maar verliest van Hein en Baira. Veler ogen zijn dan ook gericht op Wouter, die toch zeker als kanshebber wordt getipt. Outsider Hosein vergaart stilletjes ook zo zijn punten.
Uiteindelijk moet de allerlaatste wedstrijd uitsluitsel geven, Hein tegen Baira. Baira heeft nog alles gewonnen en Hein heeft alleen verloren van Wouter. Hein weet prima de rust te bewaren en zijn kansen af te wachten en wint met 3-0. De derde is 13-11, dus close. Als finalisten spelen Hein en Baira spelen mee in de tweede ronde voor de recreanten.

 

Einduitslag:
1 Hein
2 Baira
3 Louis
4 Hosein
5 Wouter
6 Jacco
7 Onneke
8 Petra

 

Tafeltennisvereniging Shot Wageningen | 2008-2011 | Disclaimer & Privacy